آموزش زبان انگلیسی بزرگسالان

آموزشگاه زبان انگلیسی

دوره های آموزش زبان انگلیسی بزرگسالان در آموزشگاه زبان ویژن بصورت کلاسهای ترمیک عادی، ترمیک آخرهفته و پکیج فشرده با مجموعه کتابهای American English File (2nd Edtion) از انتشارات دانشگاه آکسفورد انگلستان بعنوان کتابهای اصلی و کتابهای Oxford Word Skills و Tactics for Listening به عنوان کتابهای جانبی برگزار می گردد.

نکته ای که آموزشگاه زبان ویژن را از سایر موسسات زبان متمایز می کند، توجه به نیازهای آموزشی زبان آموزان با در نظر گرفتن محدودیت های زمانی، شرایط کاری، شرایط زندگی و تحصیلی آنها و ارائه سیستم های متنوع آموزشی منطبق با استانداردهای روز دنیا همراه با آزمونهای سنجش پیشرفت می باشد. همچنین با توجه به اینکه تقویت مکالمه یکی از اصلی ترین اهداف در یادگیری زبان انگلیسی می باشد، مدیران و اساتید دپارتمان آموزش زبان انگلیسی آموزشگاه زبان ویژن تمامی تلاش خود را به کار بسته اند تا با ایجاد فضای آموزشی پویا و سرزنده فرصت یادگیری و تقویت مکالمه زبان انگلیسی را برای زبان آموزان فراهم سازند.

سطح مبتدی 1 (Beginner)

آموزش زبان انگلیسی در سطح مبتدی 1 یا همان سطح Beginner در آموزشگاه زبان ویژن مطابق جدول زیر برگزار می گردد و زبان آموزان در انتهای این سطح از آموزش زبان انگلیسی می توانند جملات ابتدایی و مکالمات روزمره و ساده را که در رابطه با نیاز های عمومی و شخصی مانند معرفی خود، خواندن علائم راهنما، پرسیدن ساده و ... می باشد را درک کرده و صحبت نمایند.

Image

سطح مبتدی 2 (Elementary)

آموزش زبان انگلیسی در سطح مبتدی 2 یا همان سطح Elementary در آموزشگاه زبان ویژن مطابق جدول زیر برگزار می گردد و زبان آموزان در انتهای این سطح از آموزش زبان انگلیسی با مفاهیم ابتدایی و ساده زبان انگلیسی آشنا می شوند و توانایی برقراری ارتباط و تعامل در سطح نیازهای معمول و ساده روزمره را از طریق چهار مهارت شنیداری، گفتاری، خواندن و نوشتاری کسب خواهند کرد.

Image

سطح متوسط 1 (Pre-Intermediate)

آموزش زبان انگلیسی در سطح متوسط 1 یا همان سطح Pre-Intermediate در آموزشگاه زبان ویژن مطابق جدول زیر برگزار می گردد و زبان آموزان در انتهای این سطح از آموزش زبان انگلیسی علاوه بر کسب توانایی صحبت کردن نسبتاً صحیح و روان، به تدریج قادر به برقراری ارتباط در قالب مکالمات کاربردی روزمره اعم از معاشرت کردن و بیان تمایلات شخصی خواهند بود.

Image

سطح متوسط 2 (Intermediate)

آموزش زبان انگلیسی در سطح متوسط 2 یا همان سطح Intermediate در آموزشگاه زبان ویژن مطابق جدول زیر برگزار می گردد و زبان آموزان در انتهای این سطح از آموزش زبان انگلیسی علاوه بر افزایش دایره واژگان و ساختار های دستوری، قادر به تولید جملات مرتبط و پیوسته به صورت معنی دار با مکالمه روان خواهند بود.

Image

سطح پیشرفته 1 (Upper-Intermediate)

آموزش زبان انگلیسی در سطح پیشرفته 1 یا همان سطح Upper-Intermediate در آموزشگاه زبان ویژن مطابق جدول زیر برگزار می گردد و زبان آموزان در انتهای این سطح از آموزش زبان انگلیسی توانایی خارق العاده ای در استفاده از ساختار های ترکیبی را کسب می نمایند و نیز قادر خواهند بود تا مفاهیم پیچیده تر و انتزاعی تر در زبان انگلیسی را درک کرده و بیان نمایند و بدون کمک گرفتن از دیگران به اشتباهات زبانی خود آگاه شوند و آنها را تصحیح نمایند.

Image

سطح پیشرفته 2 (Advanced)

آموزش زبان انگلیسی در سطح پیشرفته 2 یا همان سطح Advanced در آموزشگاه زبان ویژن نیز مطابق جدول زیر برگزار می گردد و زبان آموزان در انتهای این سطح از آموزش زبان انگلیسی به پالایش و تقویت توانایی های زبانی خود خواهند پرداخت و به راحتی قادر به استفاده از چهار مهارت زبانی در سطح پیشرفته خواهند بود. علاوه بر این با توجه به اندوخته ای غنی از واژگان، ساختار ها و کاربرد های زبانی که در اختیار دارند می توانند با سرعت عمل و انعطاف پذیری بالاتری و بدون نیاز به تامل کردن، بی وقفه به زبان انگلیسی صحبت کنند و از زبان دوم به صورت کاملا طبیعی و بدون اشتباه در موقعیت های واقعی روزمره استفاده نمایند.

Image

اهداف آموزش زبان انگلیسی بزرگسالان در آموزشگاه زبان ویژن

 • آموزش زبان انگلیسی به صورت آکادمیک و کاملاً کاربردی با لهجه امریکایی.
 • آموزش همزمان مهارت گفتاری، شنیداری، خواندن و نوشتن از سطح مبتدی تا پیشرفته.
 • تقویت سطح زبان عمومی و آماده‌ سازی زبان‌آموز جهت شرکت در دوره های IELTS,TOEFL,PTE.
 • افزایش دانش عمومی زبان انگلیسی زبان‌آموز جهت کسب مدارک بین المللی زبان.
 • تمرکز ویژه بر آموزش و افزایش مهارت صحبت کردن که بیشترین هدف در آموزش زبان انگلیسی می باشد.

تمایز خدمات آموزشی آموزشگاه زبان ویژن با سایر آموزشگاه ها

 • تنوع زمانبندی کلاسها مطابق با محدودیت های زمانی هر زبان آموز.
 • کلاس های پشتیبانی و رفع اشکال رایگان در طول دوره آموزش.
 • بهره گیری از اساتید باتجربه، تحصیلکرده و دارای مدرک مرتبط.
 • کلاس های مجهز به امکانات جدید آموزشی جهت فراگیری آسانتر.
 • استفاده از جدیدترین و بروزترین کتابها و متدهای آموزشی روز دنیا.
 • ارائه کارنامه اینترنتی پایان ترم همراه با نمودار مقایسه ای پیشرفت.
 • اعطای مدرک معتبر پایان دوره مورد تایید وزارت آموزش و پرورش.
 • دارا بودن دقیق ترین سامانه تعیین سطح اینترنتی جهت جلوگیری از اتلاف وقت.

جهت دریافت وقت مشاوره رایگان با شماره :02144287200 تماس حاصل فرمایید.

اطلاعات آموزشگاه زبان ویژن

 

 • dummy02144264464

 • dummy info[at]vision-ac.com

شبکه های اجتماعی


logo-samandehi

خبرنامه

آدرس ایمیل را برای دریافت آخرین اخبار و بروزرسانی ها وارد کنید.

جستجو