آموزش زبان آلمانی بزرگسالان

آموزشگاه زبان آلمانی

دوره های آموزش زبان آلمانی بزرگسالان در آموزشگاه زبان ویژن بصورت کلاسهای ترمیک فشرده و ترمیک فوق فشرده از سطح مبتدی تا پیشرفته در 11 ترم 28 جلسه ای برگزار می گردد و مناسب افرادیست که قصد یادگیری اصولی و پایه ای زبان آلمانی با هدف اخذ مدرک، مهاجرت یا ادامه تحصیل در کشورهای آلمان یا اتریش را دارند.

در این دوره ها از کتابهای Menschen و Sicher! از انتشاراتHueber آلمان به همراه مواد کمک آموزشی متنوع از جمله فیلم های آموزشی، کتابهای داستان بهره گرفته شده است زیرا مطالب، اصطلاحات و لغات بکار رفته در این کتاب بسیار به روز می باشد و زبان آموزان را با فرهنگ و شیوه زندگی در آلمان آشنایی می سازد تا از این طریق، زبان آموزان به شیوه آموزشی جذابتری زبان آلمانی را فرا بگیرند. نکته ای که آموزشگاه زبان ویژن را از سایر موسسات زبان متمایز می کند، توجه به نیازهای آموزشی زبان آموزان با در نظر گرفتن محدودیت های زمانی، شرایط کاری، شرایط زندگی و تحصیلی آنها و ارائه سیستم های متنوع آموزش زبان آلمانی منطبق با آخرین استانداردهای انستیتوی گوته آلمان همراه با آزمونهای سنجش پیشرفت می باشد. همچنین با توجه به اینکه تقویت مکالمه یکی از اصلی ترین اهداف در یادگیری زبان آلمانی می باشد، مدیران و اساتید دپارتمان آموزش زبان آلمانی آموزشگاه زبان ویژن تمامی تلاش خود را به کار بسته اند تا با ایجاد فضای آموزشی پویا و سرزنده فرصت یادگیری و تقویت مکالمه زبان آلمانی را در موقعیت های شبیه سازی شده فراهم نمایند تا زبان آموزان محترم را جهت آمادگی برای شرکت در آزمون های انستیتوی گوته و کسب نمره قبولی آماده سازند.

A1 (سطح آغازین)

آموزش زبان آلمانی در سطح A1 در آموزشگاه زبان ویژن مطابق جدول زیر برگزار می گردد و زبان آموزان در پایان این سطح از آموزش زبان آلمانی می توانند مکالمات روزمره و جملات ابتدایی که در رابطه با نیاز های عمومی و شخصی می باشد (مانند معرفی خود، خواندن علائم راهنما، پرسیدن ساده و ...) را درک کرده و صحبت نمایند. این سطح از آموزش زبان آلمانی در ایران طرفداران بسیاری دارد زیرا کسانی که برای پیوستن به خانواده، ازدواج و ...قصد مهاجرت به آلمان را دارند، نیازمند اخذ این مدرک می باشند. آزمون این سطح از زبان آلمانی در هر ماه توسط موسسه گوته تهران و بخش فرهنگی سفارت اتریش به صورت رسمی برگزار می شود.

Image

A2 (سطح مقدماتی)

آموزش زبان آلمانی در سطح A2 در آموزشگاه زبان ویژن مطابق جدول زیر برگزار می گردد و زبان آموزان در پایان این سطح از آموزش زبان آلمانی قادر به بیان و درک موضوعات مشخصی مانند گفتگوهای روزمره، اطلاعات شخصی، خانواده و محیط کار در موقعیت های ساده و معمول و همچنین درک مطالب پیچیده تری که در مقاله های کوتاه، روزنامه ها و تبلیغات نوشته شده است باشند.

Image

B1 (سطح متوسط)

آموزش زبان آلمانی در سطح B1 در آموزشگاه زبان ویژن مطابق جدول زیر برگزار می گردد و زبان آموزان در پایان این سطح از آموزش زبان آلمانی به دایره وسیعی از لغات و واژگان دست پیدا خواهند کرد که به آنها کمک خواهد کرد با استفاده از این لغات در مورد رویاها، آرزوها، رخدادها، اهداف، تجارب و علایق شخصی خود بطور منسجم صحبت نمایند و در سفرهای خود به کشورهای آلمانی زبان اغلب نیازهای خود را برطرف نمایند.

Image

B2 (سطح بالای متوسط)

آموزش زبان آلمانی در سطح B2 در آموزشگاه زبان ویژن مطابق جدول زیر برگزار می گردد و زبان آموزان در پایان این سطح از آموزش زبان آلمانی قادر به درک و بیان مطالب انتزاعی یا پیشرفته تر به زبان آلمانی خواهند بود و می توانند در رشته تخصصی خود بحث های تخصصی تری را پیگیری نمایند و بدون آمادگی قبلی بطور روان و پیوسته صحبت کنند.

داوطلبان شرکت در این سطح از آموزش زبان آلمانی عمدتاً افرادی هستند که قصد ادامه تحصیل در کشورهای آلمان یا اتریش را دارند، زیرا در حال حاضر بیشتر دانشگاههای آلمان جهت پذیرش دانشجو درخواست مدرک B2 را از متقاضیان دارند، از همین رو شرکت در آزمون این سطح از زبان آلمانی جهت اخذ مدرک طرفداران فراوانی در کشورمان دارد. این آزمون تقریبا در هر ماه توسط موسسه گوته تهران و بخش فرهنگی سفارت اتریش به صورت رسمی برگزار می شود.

Image

C1 (سطح پیشرفته)

این سطح از آموزش زبان آلمانی که جزو سطوح پیشرفته محسوب می گردد و زبان آموزان در پایان این سطح از آموزش زبان آلمانی قادر به درک متون طولانی شامل بخش بزرگی از واژه های سطح بالا و پیچیده خواهند بود و در نتیجه می توانند بدون تامل برای جستجوی لغات به راحتی و بطور روان به زبان آلمانی مکالمه نمایند.

Image

C2 (سطح فوق پیشرفته)

این سطح از آموزش زبان آلمانی نیز جزء سطوح پیشرفته در زبان آلمانی محسوب می گردد و زبان آموزانی که به این سطح از دانش زبانی می رسند قادر خواهند بود همانند یک شهروند اصیل به زبان آلمانی صحبت کنند.

دوره آمادگی آزمون ZD

ZD مخفف عبارت Zertifikat Deutsch است که یک آزمون بین المللی زبان آلمانی می باشد و بیشتر جهت مهاجرت یا اخذ ویزای دانشجویی مورد نیاز می باشد. موفقیت در امتحان ZD (B1) و اخذ مدرک آن نشان دهنده دانش و توانایی بالای افراد در انجام مکالمات روزمره به زبان آلمانی می باشد و اخذ سطح B1 از این مدرک برای متقاضیان پذیرش تحصیلی از دانشگاههای آلمان الزامی است. این دوره ها در ویژن بصورت خصوصی در حال برگزاریست.

دوره آمادگی آزمون TestDaF

TestDaf مخفف عبارت Test Deutsch als Fremdsprache است که برای سنجش مهارت زبان آلمانی افراد غیرآلمانی طراحی شده است و مناسب افرادی است که قصد ادامه تحصیل و ورود به دانشگاههای آلمان را دارند. آزمون TestDaF شامل چهار بخش شفاهی، شنیداری، نوشتاری و درک مطلب است. این دوره ها نیز در ویژن بصورت خصوصی در حال برگزاریست.

اهداف آموزش زبان آلمانی بزرگسالان در آموزشگاه زبان ویژن

 • آموزش همزمان مهارتهای گفتاری، شنیداری، خواندن و نوشتن زبان آلمانی از سطح مبتدی تا پیشرفته.
 • آموزش سریع زبان آلمانی به صورت کاملاً کاربردی ویژه متقاضیان ادامه تحصیل یا مهاجرت به کشورهای آلمان , اتریش و سوییس.
 • آموزش زبان آلمانی با هدف آماده سازی زبان آموزان جهت قبولی در آزمون های انستیتوی گوته.
 • تقویت مهارت صحبت کردن زبان آموزان جهت زندگی در کشورهای آلمانی زبان.
 • آشنایی زبان آموزان با فرهنگ و آداب و رسوم کشورهای آلمانی زبان به منظور زندگی در این کشورها.

تمایز خدمات آموزشی آموزشگاه زبان ویژن با سایر آموزشگاه ها

 • تنوع زمانبندی کلاسها مطابق با محدودیت های زمانی هر زبان آموز.
 • کلاس های پشتیبانی و رفع اشکال رایگان در طول دوره آموزش.
 • کلاس های مجهز به امکانات جدید آموزشی جهت فراگیری آسانتر.
 • تمرکز ویژه بر مهارت صحبت کردن که بیشترین هدف در آموزش زبان آلمانی می باشد.
 • آموزش زبان آلمانی با استفاده از جدیدترین و بروزترین کتابها و متدهای آموزشی روز دنیا.
 • ارائه کارنامه اینترنتی با نمودار مقایسه ای در پایان هر ترم جهت مشاهده روند پیشرفت زبان آموزان.
 • شهریه مناسب با توجه به توان مالی زبان آموزان و ارائه تخفیف های ویژه.
 • اعطای مدرک معتبر بین المللی پایان دوره مورد تایید 132 کشور جهان.

جهت دریافت وقت مشاوره رایگان با شماره :02144287200 تماس حاصل فرمایید.

آموزش زبان آلمانی کودکان و نوجوانان

دوره های آموزش زبان آلمانی برای کودکان و نوجوانان در آموزشگاه زبان های خارجی ویژن مختص رده سنی 6 تا 10 سال (مقاطع پیش دبستان و دبستان) با کتابهای HALLO ANNA و 10 تا 15 سال با کتابهای Team Deutsch از انتشاراتKlett آلمان از سطح مبتدی تا متوسطه برگزار می گردد. تمرکز دوره های آموزش زبان آلمانی برای سنین کودکان و نوجوانان بر روی چهار مهارت اصلی (گفتاری، شنیداری، نگارش، خواندن) از سطح مقدماتی تا متوسطه می باشد تا کودکان و نوجوانان علاوه بر یادگیری مکالمه زبان آلمانی، برای شرکت در آزمون Fit Deutsch موسسه گوته و دریافت مدرک رسمی زبان آلمانی جهت ادامه تحصیل در کشورهای آلمان و اتریش آماده شوند.

Image

اهداف آموزش زبان آلمانی برای کودکان و نوجوانان در آموزشگاه زبان ویژن

 • آموزش مکالمات ابتدایی و ساده به شیوه ای علمی و جذاب برای کودکان.
 • آموزش درک و تلفظ صحیح کلمات و جملات به لهجه آلمانی برای کودکان.
 • آموزش مهارت نوشتن صحیح حروف و کلمات ساده آلمانی برای کودکان.
 • افزایش سطح اعتماد به نفس صحبت کردن به زبان آلمانی برای نوجوانان.
 • آشنایی با فرهنگ و آداب و رسوم کشور آلمان جهت زندگی در کشور آلمان برای نوجوانان.
 • تقویت مهارت گفتاری و شنیداری جهت تحصیل در کشورهای آلمانی زبان برای نوجوانان.
 • افزایش سطح زبان آلمانی جهت قبولی در آزمون Fit Deutsch موسسه گوته برای نوجوانان.

جهت دریافت وقت مشاوره رایگان با شماره :02144287200 تماس حاصل فرمایید.

اطلاعات آموزشگاه زبان ویژن

 

 • dummy02144264464

 • dummy info[at]vision-ac.com

شبکه های اجتماعی


logo-samandehi

خبرنامه

آدرس ایمیل را برای دریافت آخرین اخبار و بروزرسانی ها وارد کنید.

جستجو